• Şimdi Düşünme Zamanı Adana Başvuruları

  Şimdi Düşünme Zamanı Ulusal Sergisi 2015 yılında 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara'da ANKAMALL AVM'de gerçekleştirilecek. Ankara'da düzenlencek olan ulusal sergiye Adana'dan 2 öğrenci çalışması katılacak. Katılacak öğrencilerin ve öğrenci çalışmalarının belirlenmesi amacıyla http://www.tedxtr.com/sdz-basvuru/ linkinde yer alan "Şimdi Düşünme Zamanı Adana 2015 Başvuru Sistemi" hazırlanarak kullanıma açılmıştır. Önümüzdeki hafta içinde Adana ilinde yer alan Teknoloji ve Tasarım Dersi okutulan tüm okullara resmi yazı ile duyurulacak sistem 30.04.2015 tarihine kadar başvuru kabul edecek.

  Adana ilinde görev yapan her Teknoloji ve Tasarım Dersi öğretmeninin en az 1(bir) proje başvuru yapması beklenen "Şimdi Düşünme Zamanı" projesinde ekte yer alan "Şimdi Düşünme Zamanı Kılavuzu"nda anlatılan kriterlere göre proje başvuruları değerlendirilerek Ankara'da ilimizi temsil edecek çalışmalar belirlenecektir. Bu nedenle Adana ilinde görev yapan tüm Teknoloji ve Tasarım Dersi öğretmenlerinin başvuruda bulunmaları, yapılacak başvurularda proje özeti, tasarım günlükleri, ürün fotoğrafları ve çizimlerin özenle hazırlanarak sisteme eksiksiz yüklenmesi, Şimdi Düşünme Zamanı Kılavuzunun özenle incelenerek öğrenci çalışması değerlendirme kriterlerinin dikkate alınması büyük önem taşımaktadır. Başvuruların son güne bırakılmaması, dosya boyutlarının 1 Megabyte'dan daha büyük olmamasına dikkat edilmesi rica olunur. Soru ve sorunlarınız için 7/24 cserdar@meb.gov.tr adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla...

  Şimdi Düşünme Zamanı 2015 Kılavuzu: Kılavuz.docx
  Yorum 2 Yorum
  1. Misafir Üyenin Avatarı
   Misafir -
   Başvuru yapamıyoruz....mail attık yanıt yok.Bilgisayar hocamız saatlerce uğraştı işleri yükleyemedi.Nasıl bir sistem kurulmuş anlayamadık.
  1. CAN SERDAR Üyenin Avatarı
   CAN SERDAR -
   Alıntı Misafir Demiş ki: Mesajı Görüntüle
   Başvuru yapamıyoruz....mail attık yanıt yok.Bilgisayar hocamız saatlerce uğraştı işleri yükleyemedi.Nasıl bir sistem kurulmuş anlayamadık.
   Herkes başvuru yapabiliyor, bilgisayar hocanıza ihtiyaç yok.
  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”