• Değişim Liderliği Programı Tamamlandı

  Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği'nin ortaklığında Kalkınma Bakanlığı ve Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından 2014 yılı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında finanse edilen "Değişim Liderleri Projesi"nin ilk ayağı olan "Değişim Liderliği Programı" 2-6 Şubat tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi'nde tamamlandı.

  500 okul müdürünün 4 ayrı şubede 30'ar saat eğitim aldığı programın ilk dersini Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emin Karip verdi. Alp Boydak, Prof. Dr. Aytaç Açıkalın, Prof. Dr. Ayhan Aydın, Ayhan Şahin, Gökhan Yücel, Prof. Dr. İnayet Aydın, Doç. Dr. Kürşad Yılmaz, Doç. Dr. Nurdan Kalaycı, Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kırdök ve Doç. Dr. Yahya Altınkurt gibi isimlerin ders verdiği program ile okul müdürlerinin liderlik yeterliklerinin geliştirilmesi hedeflendi. SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri tarafından vitaminogretmen.com adresi üzerinden canlı olarak yayınlanan programın dersleri aynı zamanda offline olarak da yine aynı adreste ülkedeki tüm eğitimcilerin erişimine açılacak. Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği olarak programda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”