• Başarılar Dileriz...

  Geçtiğimiz günlerde Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı görevine atanan; Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni, TVTED Koordinatörlerinden Murat BİLAL'e yeni görevinde başarılar dileriz.

  Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği olarak eğitim yönetimi kademelerinde değerli kardeşimiz Murat BİLAL gibi yeniliklere açık, öğrenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, öğretmenlerimize liderlik yapacağından emin olduğumuz, kendisine bağlı bulunan personelden çok daha fazla çalışacağını iyi bildiğimiz değerlerin atanmasından memnuniyetimizi tekrar belirtmek isteriz. Geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirdiğimiz birçok projede yer alan, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve yanımızda olan ismini sayamadığımız nice arkadaşlarımızıda bir gün daha iyi yerlerde göreceğimizden kuşkumuz yoktur.

  Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmenlerimize yol gösterecek, onları dinleyecek, yaşadıkları sorunlara çözüm aramak için elinden gelen herşeyi yapacak olan Murat BİLAL kardeşimizin yeni görevini bir kez daha buradan 14 bin öğretmenimiz adına kutlar, başarılar dileriz...

  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”