• iNOPAC Kasım Etkinlikleri


  İnovasyon ve Patent Kulübü(iNOPAC)
  Projesi kapsamında kulüp üyesi öğrencilere uygulanmak üzere örnek olarak hazırlanan etkinliklerimiz ektedir. İnovasyon ve Patent Kulübü kulüp danışman öğretmenlerinin ekteki dosyayı indirerek incelemeleri ve kendi okul/öğrenme/öğrenci şartlarına göre gerekli düzeltmeleri yaparak uygulamaları önerilmektedir.
  => iNOPAC.OA.KASIM.pdf

  iNOPAC, Kasım ayı etkinliklerinde 2 ayrı etkinliğe yer verilmiştir. "Türkü Türkü Tasarım" isimli etkinlik öğrencilerin inovasyon yeterliliklerini arttırmaya yönelik temel etkinlik olarak önerilirken, "Beyaz Perde" isimli etkinlik ile öğrencilerin etik bir değer olarak patent kavramını fark etmeleri sağlanmaya çalışılmaktadır.

  Öğretmenlerimiz kulüp bünyesinde yapılacak etkinlikleri değiştirebilir ve güncelleyebilirler. Aynı şekilde uygulanmasını önerdiğiniz etkinlikleriniz varsa ayrıntılı bir şekilde inopac01@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Yine Adana ilinde görev yapmakta olup, okulunda iNOPAC projesini uygulamakta gönüllü öğretmenlerimiz yaptıkları etkinlikleri video çekimi yapmamızı istemeleri halinde "Örnek Olay İncelemesi" isteğini de inopac01@gmail.com adresine hangi gün ve saatte okul ziyaretine gelinmesi isteniyorsa belirterek iletebilirler.
  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”