• Buluşlar ve Patent Sistemi Eğitimi


  iNOPAC
  Projesi kapsamında Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği tarafından organize edilen, Adana Bahçeşehir Koleji ev sahipliği ve sponsorluğunda düzenlenecek olan Buluşlar ve Patent Sistemi Eğitimi, 30 Kasım 2013 tarihinde, saat:10.30 da Adana Bahçeşehir Koleji Kampüsü'nde gerçekleştirilecek. Türkiye'de "Patent" yasasının hazırlayıcısı, sektörün duayeni, Ankara Patent Ofisi Genel Müdürü, ODTÜ ve TOBB Üniversiteleri öğretim görevlisi M. Kaan DERİCİOĞLU'nun vereceği eğitime istekli olan tüm öğretmen, öğrenci ve konuya ilgi duyan vatandaşlarımız davetlidir.

  Katılmak isteyenler adlarına sertifika düzenleneceği ve öğle yemeği rezervasyonu yapılacağından, inopac01@gmail.com adresine ad soyad, telefon, görev yeri, branş bilgilerini içeren katılım talep maili göndermelidirler. Toplumda inovasyon ve patent kültürlerinin yapılandırılarak gelişmesini hedefleyen iNOPAC Projesi kapsamında düzenlenen eğitim, 1 gün sürecek olup sınırlı sayıda katılımcıya hitap edecektir. Adana ve çevre illerimizde özellikle Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak görev yapmakta olan, alana ilişkin yeterince eğitim almadığından şikayetçi tüm arkadaşların kaçırmaması gereken bir etkinlik olduğundan, katılımlarını özellikle talep ederiz.

  Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği Yönetim Kurulu
  Yorum 1 Yorum
  1. Misafir Üyenin Avatarı
   Misafir -
   ÇOK GÜZEL GEÇTİ.TEŞEKKÜR EDERİM
  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”