• 6. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışmasında Büyük Başarı

  6. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışmasında, İlköğretim ve Lise düzeyinden yaklaşık 800 tasarım arasında finale kalan 30 finalist içinde Adana'dan da öğrencilerimiz var. Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği Üyelerimizden Adana Sakıp Sabancı İlköğretim Okulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Egemen CEYLAN rehberliğinde 7. sınıf öğrencileri Gökay KİSER ve Ulaşcan ÖZDENİZ'in tasarladığı "Park Yatak" finalde Adanamızı temsil edecek. Hem öğretmenimiz Egemen CEYLAN'ı hem de öğrencilerimiz Gökay ve Ulaşcan'ı başarılarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Teknoloji ve Tasarım'ın gururu olan hem öğretmenimiz hem öğrencilerimize sonsuz teşekkürler...
  Yorum 2 Yorum
  1. Misafir Üyenin Avatarı
   Misafir -
   Park yatak mı? Yapılmış yüzlerce modeli var park yatakların. Mesela; http://resim.donanimhaber.com/upfile...49ACBA85B8.jpg gibi. Lütfen, artık güldürmeyelim insanları kendimize. Kopyacılıktan ne zaman kurtaracağız kendimizi. Öğrencilerimizi gereksiz yere pohpohlayıp hayal kırıklığına uğratmayalım onları. Öğretmen arkadaşlar, öğrencilerin proje önerilerini kabul etmeden önce biraz araştırma yapsalar daha iyi olmaz mı?
  1. CAN SERDAR Üyenin Avatarı
   CAN SERDAR -
   Yüzlerce model olması, farklı bir model yapılmasına engel değildir. Mobilya Tasarım yarışmasının istediği şeylerden biri de farklı modeller üretilmesidir. 1'e 1 aynısı olmadıktan sonra kopya durumundan söz edilemez. Ürün İnovasyonu olgusunu incelemenizde fayda var.
  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”