• Teknoloji ve Tasarım Dersine Giren Öğretmenlere Hizmetiçi Eğitim Kursu


  Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği, Hatay İl Koordinatörlerimizden Ayşe ÇETİN Öğretmenimizin girişimleri ile Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü; 2012 Alan Değişiklikleri kapsamında Alan Değiştirerek Teknoloji ve Tasarım Öğretmenliğine geçen öğretmenler başta olmak üzere, daha önceden Teknoloji ve Tasarım Dersi Kursu almamış tüm öğretmenlere, derse ek ders ücreti karşılığında girmekte olan tüm branş öğretmenlerine, v.b. dahil zorunlu olmak üzere Hizmetiçi Eğitim Kursu açmayı kararlaştırmıştır. Buradan Ayşe ÇETİN Öğretmenimiz başta olmak üzere, Osman ATAR Öğretmenimize ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tüm Teknoloji ve Tasarım Öğretmenleri adına teşekkür ediyoruz. Eylül ayından bu yana OYEGM, TEGM ve İKGM nezdinde yürüttüğümüz ulusal çapta eğitimlerin yapılması isteğini bir kere daha tekrarlıyor ve bu dersin boş geçmesine müsaade etmeyeceğimizi hatırlatıyoruz. Tüm Teknoloji ve Tasarım Formatör Öğretmeni arkadaşlarımızın ekte ki belgeleri kendilerine göre düzenleyerek bağlı bulundukları İl Milli Eğitim Müdürlüklerine başvurarak illerinde ilgili eğitimlerin açılmasını sağlamalarını temenni ediyoruz. Saygılarımızla...

  Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği Yönetim Kurulu

  İlgili Belgeler:(İkinci Sayfadan ulaşabilirsiniz)
  Yorum 1 Yorum
  1. Misafir Üyenin Avatarı
   Misafir -
   45 günde kabak bile yetişmez diyene hak verirdim 45 günde yetiştirenede ayıp der kızardım. ama 45 gün iyiymiş 4-5 günlük kurslarla oluyorsa bu işler 45 günde prof. yetiştirirm ben.
  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”