• Talim ve Terbiye Kurulu'nu Ziyaret Ettik


  Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği Yönetim Kurulu
  üyelerimizden Kılıçarslan ÇOBAN ve öğretmenlerimiz, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu'nu ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde derneğimiz adına TTKB Özel İhtisas Komisyonu Üyelerinden Toper AKBABA Bey'e Teknoloji ve Tasarım Dersi'ne verdiği destek, sunduğu katkılar ve önümüzde ki dönemde dersimizin MEB nezdinde daha iyi anlaşılması için gösterdiği çabalardan dolayı bir Teşekkür Plaketi sunuldu. Daha önce Bilim Kurulu üyelerimiz ile TTKB Özel İhtisas Komisyonu üyelerinden Abdullah BÜYÜKYILDIZ ve Musa ÖZEN Beylere de derneğimiz adına teşekkür plaketi sunmuş idik. Teknoloji ve Tasarım Dersinin yani Türkiye'nin bilgi toplumu olması yolunda ki lokomotifin her bir zerresinde payı olan, emeği olanlara teşekkür ediyor desteklerinin devam etmesini diliyoruz.

  Teknoloji ve Tasarım Eğitimcileri Derneği olarak, Teknoloji ve Tasarım Dersi'ne katkıda bulunan ve önümüzde ki son derece önemli dönemde katkısı bulunacak olan değerli kişilerle iletişimde olmaya, onlara siz değerli öğretmenlerimizin görüşlerini iletmeye devam edeceğiz.
  Yorum Yorum Gönder

  Üye iseniz giriş için tıklayın

  Lütfen Resmin içindeki karakterleri sırayla ve aynısını kutunun içine girin.

  Eğer resim içindeki karakterleri okuyamıyorsanız Resmi yenileme seçeneğinden yenileyerek değiştirebilirsiniz.

“Bir mıh, bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at, bir atlı kurtarır, bir atlı bir savaş kurtarır, bir savaş bir vatan kurtarır.”